Monitor LG 27BA560-B / 27" (69 cm) / Full HD / reakční doba 5 ms / černá
Novinka Sleva 20% s kódem: ONADNES20
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Zvolte variantu
monitor • úhlopříčka 27" • rozlišení Full HD 1920 × 1080 • obnovovací frekvence 100 Hz • reakční doba 5 ms • vestavěné reproduktory 2× 5 W • nastavení výšky 150 mm • náklon -5° až 21° • pivot a otočení ±45°
Detailní informace
Varianta: ivi1
Skladem (1 ks) EAN: 8806096015391
Můžeme doručit do: 20.5.2026
Varianta: ivi2
Můžeme doručit do: 20.5.2026
Varianta: ivi3
Varianta: ivi4
Detailní popis produktu
Výjimečný obraz & perfektní barvy
Plynulost, výkon & moderní technologie
Ergonomie & komfort práce
Konektivita & praktičnost
Ekologická & ekonomická volba
Parametry
  • Úhlopříčka 27" ( 69 cm )
  • Rozlišení Full HD 1920 × 1080
  • Panel IPS
  • Obnovovací frekvence 100 Hz
  • Reakční doba 5 ms
  • Poměr stran 16:9
  • Jas 250 cd/m²
  • Kontrast 1000:1
  • Barevný gamut 99 % sRGB
  • Konektivita HDMI, DisplayPort, VGA, USB hub 2× USB 3.0 + 2× USB 2.0
  • Vestavěné reproduktory 2× 5 W
  • Nastavení výšky 150 mm
  • Náklon -5° až 21°
  • Pivot a otočení ±45°
  • Téměř bezrámečkový design z třech stran
  • Technologie Reader Mode a Flicker Safe
  • Energetická třída D
  • Adaptivní synchronizace AMD FreeSync
  • Rozměry s podstavcem (Š × V × H): 610,8 × 536,6 × 239,9 mm
  • Rozměry bez podstavce (Š × V × H): 610,8 × 360,3 × 50,8 mm
  • Hmotnost s podstavcem 5,05 kg
  • Hmotnost bez podstavce 3,25 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: LG Electronics
Barva: černá
Úhlopříčka: 27" (69 cm)