Robotický vysavač iRobot Roomba e5 (e5154) / ZÁNOVNÍ

Kód: RVIROBROO5/ZANOVNI
Výprodej Slevový kód: ONADNES20
1 hodnocení
Značka: iRobot
6 999 Kč –42 % 3 999 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
[:3:]robotický vysavač • velikost uklizené plochy až 100 m² • doba nabíjení 120 minut • pokročilý navigační systém systém iAdapt • na všechny typy podlah • senzor proti pádu ze schodů • připojení k mobilnímu telefonu pomocí aplikace iRobot HOME • hlučnost 58 dB ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto zboží spadá do kategorie B. Jedná se o zboží, které bylo krátce použito na výstavě, nebo promo akci. Zboží je 100% funkční a připraveno k okamžitému použití. Na zboží je poskytována záruka 12 měsíců. Zboží je zabaleno v originálním, případně v náhradním balení.


Robotický vysavač iRobot Roomba e5 (e5154) / černá/stříbrná

Ještě před pár lety byla představa luxování bez práce hudbou budoucnosti. A ona nás budoucnost dohnala! Robotický vysavač iRobot Roomba e5 pracuje na každém koutu místnosti, zatímco vy máte nohy nahoře!

Je totiž vybaven třístupňovým čisticím systémem AeroForce doplněným o nový motor 2. generace, navigaci iAdapt a také možnost ovládání pomocí vašeho smartphonu.

Rotující boční kartáček

Roomba má na svém těle dokonce boční kartáček, jehož zásluhou dokáže velmi precizně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a další špatně dostupná místa.

Dva proti sobě rotující kartáče AeroForce

Rotační boční kartáček vymetá všechny nepřístupné kouty, dva proti sobě rotující kartáče se speciálními drážkami zvládnou sebrat drobky z různých druhů podlah a koberců a sací motor s precizním filtrem pojme i ten nejjemnější prach.

Motor 2. generace

Sílu pro úklid Roombě dodává právě 3stupňový systém čištění AeroForce v kombinaci s Gen 2 motorem. Ten je až 5krát účinnější. Navíc je téměř bezúdržbový a spolehlivě vysává jak tvrdé podlahy, tak i koberce.

Navigace iAdapt

Navigace iAdapt 1.0 zajistí dokonalý úklid bytu i menšího rodinného domu. Roomba monitoruje prostor pomocí desítek senzorů a inteligentně reaguje na tvar a velikost místnosti. Navigace vede robota napříč celým prostorem, podél stěn, okolo nábytku i pod ním tak, aby byl úklid perfektní. Tento pohyb je řízen algoritmy, které zajišťují efektivní úklid všech ploch a tak i když může působit pohyb vysavače jako nesystematický, robot spolehlivě uklidí veškeré podlahové plochy.

iRobot HOME

Robota lze ovládat i pomocí aplikace iRobot HOME. Můžete tak například z práce poslat povel, aby uklidil, než dorazíte domů. V aplikaci jsou samozřejmě k dispozici i pokročilejší volby. Samozřejmě se lze spolehnout i na ovládání přímo na robotovi, kdy k zahájení úklidu stačí stisknout tlačítko CLEAN.

Senzory proti pádu ze schodů

Bydlíte v rozlehlém domě, k němuž samozřejmě patří alespoň jedno schodiště, a bojíte se vysavač spustit v prvním patře? Nebojte, pád ze schodů mu nehrozí! Citlivé senzory umístěné vespod výrobku rozpoznají volný prostor a robot se okamžitě zastaví, otočí a pokračuje jiným směrem.

Program SPOT

Skvěle vám poslouží nejen pro kompletní úklid, ale také v případě, že jen potřebujete smést právě vysypané drobky nebo zvířecí srst. Stačí navolit program Spot, který precizně vyluxuje prostor o průměru 1 m2.

Nárazník se zpomaleným dotykem

Nárazník se zpomaleným dotykem je zárukou toho, že nijak robot nepoškodí nábytek. Rozeznává i zdánlivé překážky typu přehozu přes postel či závěsů, aby i okolo nich perfektně uklidil, ale přitom byl šetrný.

Virtuální zeď

Využijte funkci virtuální zdi a zabraňte Roombě, aby se připletla do elektrických kabelů nebo aby se přiblížila ke křehkým předmětům. S extra funkcí Halo se kolem vámi vybraných předmětů vytvoří neviditelná oblast, kam vysavač nikdy nevstoupí.

Dirt Detect

Roomba inteligentně dokáže prostřednictvím technologie Dirt Detect vyhledat silně znečištěnou oblast, kterou následně prochází a čistí, dokud nedosáhne 100% hygieny.

Postará se o sebe sám

Už nemusíte řešit, že jste zapomněli dát spotřebič nabít a teď ho kvůli mrtvé baterii nemůžete použít. Vysavač iRobot Roomba si do nabíjecí stanice sám zajede, když ukončí vysávání. Do akce ho pošlete pouhým stisknutím tlačítka Clean.

Kabely už nepřekáží

Se zvyšujícím se počtem elektronických vymožeností, které každý z nás má, se navyšuje také počet kabelů rozházených po zemi. Vysavač se do nich však díky funkci Antitangle nezamotá. Kartáče ucítí odpor a okamžitě otočí rotaci, vysavač se vyprostí a pokračuje v cestě jiným směrem. Jednoduché, ale chytré!

AeroForce filtr

Roomba je vybavena velkokapacitním sběrným košem na nečistoty, který zachytí s pomocí AeroForce filtru i nejjemnější prachové částice. Navíc lze tento nový koš také vypláchnout vodou pro ještě jednodušší údržbu.

Odložený úklid

Funkce odloženého úklidu je tu proto, aby se spotřebič spustil, zatímco budete venku. A není nic hezčího, než přijít domů kde se to leskne čistotou. Stačí jen vybrat den a čas, kdy chcete, aby robot začal uklízet – třeba pravidelně třikrát v týdnu, aby u vás bylo vždy dokonale čisto.

Parametry

 • 1 x virtuální zeď
 • AKU Li-Ion baterie
 • Objem prachové nádoby 0,6 l
 • Mobilní aplikace
 • Doba provozu na jedno nabití až 90 min.
 • Použití na koberce a tvrdé podlahy
 • Plánování úklidu
 • Navigace iAdapt
 • Rozměry (V x Š x H) 9 x 34 x 34 cm
 • Hmotnost produktu 3,8 kg
 • Hmotnost balení 5,2 kg

Obsah balení

 • Robotický vysavač iRobot Roomba e5 (e5154) / černá/stříbrná
 • Dokovací stanice

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 5.2 kg
Stav: Zánovní
Barva: Stříbrná
Hlučnost: 65 dB
Objem prachové nádoby: 0,6 l
Typ navigace: iAdapt
Výrobce: iRobot
Výdrž baterie na jedno nabití: Až 90 min.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: