Elektronický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/27 růžová / ROZBALENO

Kód: HX9924/ROZBALENO
Výprodej skladů
Neohodnoceno
Značka: Philips
8 199 Kč –39 %
product 4156288
8 199 Kč –39 % 4 999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
[:2:]Sonický zubní kartáček • 62 000 pohybů za minutu • 5 režimů čištění: Clean, White+, Deep Clean+, Gum Health, Tongue Care • 3 intenzity čištění • zdroj energie: akumulátor • mobilní aplikace pro optimální čištění • tlakový senzor • upozornění na výměnu hlavice • dobíjecí sklenice, dobíjecí cestovní pouzdro

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozbalené, vrácené zboží do 14-ti dnů, vyzkoušené, 100% stav, originální balení a záruka 24 měsíců.


Elektronický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/27 růžová

Kartáček DiamondClean Smart HX9924/17 nabízí dokonalé čištění. Čtyři maximálně výkonné kartáčkové hlavice vám umožní zaměřit se na všechny aspekty zdraví zubů a dásní. Technologie Smart Sensor poskytuje okamžitou zpětnou vazbu a rady pro dokonale čisté a bílé zuby, dásně a svěží dech. DiamondClean Smart není jen kartáček. Přináší komplexní péči o zuby a dásně.

5 režimů a 3 intenzity

Sonická technologie pracuje až s 62 000 stěry za minutu. Pět režimů provozu zabezpečí řadu potřeb v oblasti péče o ústní dutinu. Režim Clean se stará o každodenní čištění, režim White+ odstraňuje pigmentaci, režim Deep Clean+ hloubkově čistí, režim Gum Health věnuje speciální pozornost stoličkám a režim Tongue Care je určen pro čištění jazyka. Vyberte si také ze 3 nastavitelných intenzit provozu. 

Vlastnosti

 • Poradí si se zubním plakem až 10× lépe
 • Během 2 týdnů zdravější dásně
 • Za 3 dny bělejší zuby bez povrchových skvrn
 • 5 režimů čištění: Clean, White+, Deep Clean+, Gum Health a Tongue Care
 • 4 speciální kartáčkové hlavy pro kompletní péči
 • Aplikace pro čištění zubů Philips Sonicare

Rozlučte se s plakem

Hlavici C3 Premium Plaque Defence použijte pro zajištění jedinečného hloubkového čištění. Jemná vlákna na stranách hlavice se snadno přizpůsobí tvaru každého zubu, a zajišťují tak 4× větší kontakt s povrchem a odstranění až 10× většího množství plaku z obtížně dostupných oblastí .

Pečujte o dásně

Hlavice G3 Premium Gum Care pečuje o zdraví dásní. Má menší velikost a její přesná vlákna zajišťují jemné, ale přitom účinné vyčištění podél linie zubů a dásní, kde onemocnění dásní vznikají. Klinické testy prokázaly, že hlavice sníží až o 100 % riziko zánětů a dásně jsou díky ní až 7krát zdravější během pouhých dvou týdnů používání.

Bělejší zuby, rychle

Použijte hlavici W3 Premium White pro odstranění povrchových skvrn a dosažení bělejšího úsměvu. Víme, že díky hustě osázeným centrálním vláknům hlavice odstraní až o 100 % více skvrn během pouhých tří dnů.

Dlouhotrvající svěží dech

Hlavice TongueCare+ pomáhá eliminovat zápach z ústní dutiny způsobený bakteriemi v pórech jazyka. 240 vláken MicroBristles pronikne do jakékoli vyvýšeniny nebo rýhy na jazyku a účinně odstraní bakterie a nečistoty způsobující špatný dech.

Efektivní čištění

Aplikace Philips Sonicare vás sama upozorní, když dosáhnete dokonalého vyčištění. Také vám poradí, jak zuby čistit ještě lépe a důkladněji. Pokud při čištění některé místo vynecháte, aplikace má funkci TouchUp, která vás na to upozorní a poradí, kam se vrátit. Díky tomu máte jistotu, že pokaždé dosáhnete naprosto čistých zubů.

Lepší péče o problematické oblasti

Upozornil vás zubní lékař na nějaké problematické oblasti v ústech? Díky 3D mapě vašich úst je máte v aplikaci přehledně zvýrazněné. Aplikace vám také připomene, abyste těmto místům věnovali zvýšenou pozornost.

Tlakový sensor a optimální nastavení

Při čištění zubů snadno vyvinete příliš velký tlak a ani si toho nevšimnete. Ale DiamondClean Smart vás na to upozorní blikáním světelného kroužku na konci těla. Tím se dozvíte, že byste měli tlak zmírnit a nechat vše na hlavici kartáčku. Nemusíte si ani lámat hlavu jaký režim a intenzitu vybrat. Mikročip v hlavici kartáčku komunikuje s aplikací DiamondClean Smart. Takže když nasadíte například hlavici pro péči o dásně, kartáček pozná, že má vybrat optimální režim a intenzitu pro jemnou, ale efektivní péči o dásně. Stačí stisknout tlačítko pro aktivaci.

Vyberte si z 5 režimů a 3 nastavení intenzity

DiamondClean Smart nabízí pět režimů čištění, které pokrývají celou řadu potřeb v oblasti péče o zuby a dásně. Režim Clean využijete pro dokonalé každodenní čištění, režim White+ pro odstranění skvrn, s režimem Deep Clean+ docílíte unikátního hloubkového čištění, režim Gum Health je určený pro šetrné a účinné vyčistění pro zdraví dásní a režim Tongue Care slouží k čištění jazyka. Můžete si vybrat mezi třemi intenzitami od vyšší pro intenzivní čištění po nižší pro citlivé zuby a dásně.

Využijte hlavici kartáčku co nejúčinněji

Hlavice kartáčku podléhají průběžnému opotřebení a jejich účinnost při odstraňování plaku se postupně snižuje. Díky inteligentnímu rozpoznávání hlavice budete vždy vědět, kdy hlavici vyměnit. Kartáček sleduje, jak dlouho a s jakou intenzitou jste si zuby čistili jednotlivými hlavicemi, a v pravý čas vás upozorní na potřebu výměny. Životnost hlavic můžete sledovat rovněž v aplikaci Philips Sonicare.

Snadné a stylové nabití – doma i na cestách

Na jedno plné nabití můžete kartáček pravidelně používat až dva týdny. Na cestách použijte jako nabíječku cestovní pouzdro. Vložte kartáček do pouzdra, které připojíte k notebooku nebo do zásuvky. Doma k nabíjení poslouží elegantní sklenička s indukčním nabíjením, která je stylovým doplňkem koupelny a lze ji využít i k vyplachování úst. Pro nabíjení kartáček jednoduše vložte do skleničky.

Parametry

 • Technologie čištění sonická
 • Určení pro dospělé
 • Zdroj energie nabíjecí akumulátor
 • Výbava, funkce časovač, tlakový senzor, SMART (Bluetooth), nabíjecí sklenička, cestovní pouzdro
 • Rozměry produktu (Š x V x H) 17,4 x 25,2 x 11,1 cm
 • Hmotnost produktu 1 kg
 • Rozměry balení (Š x V x H) 26,8 x 12 x 17,6 cm
 • Hmotnost balení cca 1,2 kg

Obsah balení

 • Elektronický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/27 růžová
 • dobíjecí sklenice
 • dobíjecí cestovní pouzdro
 • manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické zubní kartáčky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.2 kg
Stav: Rozbaleno
Barva: Růžová
Funkce: časovač, tlakový senzor, SMART, nabíjecí sklenička, cestovní pouzdro
Určení: Pro dospělé
Výrobce: Philips
Zdroj energie: Nabíjecí akumulátor
Technologie čištění: Sonická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: