Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9903/03 / bílá / ZÁNOVNÍ

Kód: HX9903/03B/ZANOVNI
Slevový kód: SLEVA20
Neohodnoceno
Značka: Philips
7 199 Kč –33 %
2648140 800x600 b
7 199 Kč –33 % 4 799 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.4.2023
[:3:]sonický zubní kartáček • 62 000 pohybů za minutu • 5 režimů čištění - Clean, White+, Deep Clean+, Gum Health, Tongue Care • 3 intenzity čištění • zdroj energie akumulátor • mobilní aplikace pro optimální čištění • tlakový senzor • upozornění na výměnu hlavice • dobíjecí sklenice • cestovní pouzdro

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto zboží spadá do kategorie B. Jedná se o zboží, které bylo krátce použito na výstavě, nebo promo akci. Zboží je 100% funkční a připraveno k okamžitému použití. Na zboží je poskytována záruka 12 měsíců. Zboží je zabaleno v originálním, případně v náhradním balení.


Philips HX9903/03 Sonicare DiamondClean Smart, bílá

Kartáček DiamondClean Smart HX9903/03 nabízí dokonalé čištění. Čtyři maximálně výkonné kartáčkové hlavice vám umožní zaměřit se na všechny aspekty zdraví zubů a dásní. Technologie Smart Sensor poskytuje okamžitou zpětnou vazbu a rady pro dokonale čisté a bílé zuby, dásně a svěží dech. DiamondClean Smart není jen kartáček. Přináší komplexní péči o zuby a dásně.

5 režimů a 3 intenzity

Sonická technologie pracuje až s 62 000 stěry za minutuPět režimů provozu zabezpečí řadu potřeb v oblasti péče o ústní dutinu. Režim Clean se stará o každodenní čištění, režim White+ odstraňuje pigmentaci, režim Deep Clean+ hloubkově čistí, režim Gum Health věnuje speciální pozornost stoličkám a režim Tongue Care je určen pro čištění jazyka. Vyberte si také ze 3 nastavitelných intenzit provozu. 

Klíčové vlastnosti

 • Poradí si se zubním plakem až 10× lépe
 • Během 2 týdnů zdravější dásně
 • Za 3 dny bělejší zuby bez povrchových skvrn
 • 5 režimů čištění: Clean, White+, Deep Clean+, Gum Health a Tongue Care
 • 4 speciální kartáčkové hlavy pro kompletní péči
 • Aplikace pro čištění zubů Philips Sonicare
Pokud na nějaké místo při čištění zapomenete, aplikace vás na něj upozorní.  

Rozlučte se s plakem

Hlavici C3 Premium Plaque Defence použijte pro zajištění jedinečného hloubkového čištění. Jemná vlákna na stranách hlavice se snadno přizpůsobí tvaru každého zubu, a zajišťují tak 4× větší kontakt s povrchem a odstranění až 10× většího množství plaku z obtížně dostupných oblastí.

Pečujte o dásně

Hlavice G3 Premium Gum Care pečuje o zdraví dásní. Má menší velikost a její přesná vlákna zajišťují jemné, ale přitom účinné vyčištění podél linie zubů a dásní, kde onemocnění dásní vznikají. Klinické testy prokázaly, že hlavice sníží až o 100 % riziko zánětů* a dásně jsou díky ní až 7krát zdravější během pouhých dvou týdnů používání.

Bělejší zuby, rychle

Použijte hlavici W3 Premium White pro odstranění povrchových skvrn a dosažení bělejšího úsměvu. Víme, že díky hustě osázeným centrálním vláknům hlavice odstraní až o 100 % více skvrn během pouhých tří dnů**.

Dlouhotrvající svěží dech

Hlavice TongueCare+ pomáhá eliminovat zápach z ústní dutiny způsobený bakteriemi v pórech jazyka. 240 vláken MicroBristles pronikne do jakékoli vyvýšeniny nebo rýhy na jazyku a účinně odstraní bakterie a nečistoty způsobující špatný dech.

Efektivní čištění

Aplikace Philips Sonicare vás sama upozorní, když dosáhnete dokonalého vyčištění. Také vám poradí, jak zuby čistit ještě lépe a důkladněji. Pokud při čištění některé místo vynecháte, aplikace má funkci TouchUp, která vás na to upozorní a poradí, kam se vrátit. Díky tomu máte jistotu, že pokaždé dosáhnete naprosto čistých zubů.

Lepší péče o problematické oblasti

Upozornil vás zubní lékař na nějaké problematické oblasti v ústech? Díky 3D mapě vašich úst je máte v aplikaci přehledně zvýrazněné. Aplikace vám také připomene, abyste těmto místům věnovali zvýšenou pozornost.

Tlakový sensor a optimální nastavení

Při čištění zubů snadno vyvinete příliš velký tlak a ani si toho nevšimnete. Ale DiamondClean Smart vás na to upozorní blikáním světelného kroužku na konci těla. Tím se dozvíte, že byste měli tlak zmírnit a nechat vše na hlavici kartáčku. Nemusíte si ani lámat hlavu jaký režim a intenzitu vybrat. Mikročip v hlavici kartáčku komunikuje s aplikací DiamondClean Smart. Takže když nasadíte například hlavici pro péči o dásně, kartáček pozná, že má vybrat optimální režim a intenzitu pro jemnou, ale efektivní péči o dásně. Stačí stisknout tlačítko pro aktivaci.

Vyberte si z 5 režimů a 3 nastavení intenzity

DiamondClean Smart nabízí pět režimů čištění, které pokrývají celou řadu potřeb v oblasti péče o zuby a dásně. Režim Clean využijete pro dokonalé každodenní čištění, režim White+ pro odstranění skvrn, s režimem Deep Clean+ docílíte unikátního hloubkového čištění, režim Gum Health je určený pro šetrné a účinné vyčistění pro zdraví dásní a režim Tongue Care slouží k čištění jazyka. Můžete si vybrat mezi třemi intenzitami od vyšší pro intenzivní čištění po nižší pro citlivé zuby a dásně. 

Využijte hlavici kartáčku co nejúčinněji

Hlavice kartáčku podléhají průběžnému opotřebení a jejich účinnost při odstraňování plaku se postupně snižuje. Díky inteligentnímu rozpoznávání hlavice budete vždy vědět, kdy hlavici vyměnit. Kartáček sleduje, jak dlouho a s jakou intenzitou jste si zuby čistili jednotlivými hlavicemi, a v pravý čas vás upozorní na potřebu výměny. Životnost hlavic můžete sledovat rovněž v aplikaci Philips Sonicare.

Snadné a stylové nabití 

Na jedno plné nabití můžete kartáček pravidelně používat až dva týdny. Doma k nabíjení poslouží elegantní sklenička s indukčním nabíjením, která je stylovým doplňkem koupelny a lze ji využít i k vyplachování úst. Pro nabíjení kartáček jednoduše vložte do skleničky.

Parametry

 • Technologie čištění sonická
 • Určení pro dospělé
 • Zdroj energie nabíjecí akumulátor
 • Výbava, funkce nabíjecí sklenička, časovač, tlakový senzor, SMART (Bluetooth), cestovní pouzdro
 • Značka kvality dTest Ne
 • Rozměry výrobku 17,4 x 25,2 x 11,1 cm
 • Hmotnost výrobku 0,8 kg
 • Hmotnost balení cca 1,2 kg

Obsah balení

 • Zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9903/03 / bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické zubní kartáčky
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 1.2 kg
Stav: Zánovní
Barva: Bílá
Výrobce: Philips
Dobíjecí sklenice: Ano
Počet pohybů: 62 000 min.
Senzor: Tlakový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: