Do dopravy zdarma zbývá objednat za 2 500 Kč +420 844 210 210

Dirt Devil M 611

2 299 Kč7 399 Kč-69 %
Ceny jsou uvedené včetně DPH. Cena bez DPH: 1 899,89 Kč
: M611B
: na dotaz
: Vysavače
: 12 měsíců
Robotický vysavač Dirt Devil M 611 zaujme všechny uživatele hledající výkonný robotický vysavač, který si poradá s úklidem všech podlah v domácnosti. 

Toto zboží spadá do kategorie B. Jedná se o zboží, které bylo krátce použito na výstavě, nebo promo akci. Zboží je 100% funkční a připraveno k okamžitému použití. Na zboží je poskytována záruka 12 měsíců. Zboží je zabaleno v originálním, případně v náhradním balení.


Praktický pomocník Dirt Devil M611 Fusion zaujme všechny uživatele hledající vysoce výkonný a všestranný model, který si poradí s úklidem všech podlah v domácnosti. Speciální vyměnitelný kulatý kartáč umožňuje čištění velkého prostoru a poradí si s tvrdými podlahami i nižšími koberci. Velkou výhodou tohoto modelu je možnost nastavení jednoho ze čtyř přednastavených programů – náhodný pohyb, obvodové uklízení, řádkový a kruhový pohyb. Máte tak zaručenu dokonalou čistotu všech koutů domácnosti, včetně těch, kam byste se s normálním vysavačem vůbec neměli šanci dostat.

Intuitivní používání

Používání vysavače je velmi jednoduché a když pomineme počáteční nastavení, tak pro spuštění úklidu stačí vlastně jen stisk tlačítka. Vysavač je vybaven řadou senzorů, které si už samostatně poradí s jakýmikoliv překážkami a obtížemi, takže můžete nechat vysavač pracovat a věnovat se jiné činnosti. Veškeré vysáté smetí je ukládáno do prostorné 240 ml nádobky a samozřejmostí je také zabudovaný filtr, který zlepšuje kvalitu ovzduší v domácnosti.

Dokonalé vysávání

Vysavač využívá tři základní vzorce pohybu. Jedná se o pohyb podél hran pokojů, který vyčistí všechny rohy a kouty, spirálový pohyb jenž pokryje většinu volného prostoru v místnostech a nakonec o pohyb náhodný, který efektivně vyčistí místa vynechaná předchozími typy pohybu. Nemusíte se tak bát, že by vysavač na nějakou část podlahy „zapomněl“.

Detekce schodů

Integrovaný senzor bez problémů detekuje blízkost hrany schodů, takže se nemusíte bát, že by snad vysavač mohl ze schodiště spadnout. Snímač ho spolehlivě navede přesně po hraně, kde mu neunikne žádné smetí, ale přitom mu nehrozí žádné nebezpečí.  

Vysávání podél hran

Spojení režimu vysávání podél hran a širokých bočních kartáčů umožňuje precizně vysát veškeré nečistoty podél rohů pokojů, podlahových lišt a podobně.

Příslušenství: extra kartáč a filtr
Barva: stříbrno-černá
Technické parametry

Pracovní doba: 60 min
Doba nabíjení: 5 hod
Objem nádoby: 0,24 l
Baterie: Ni-MH 14,4 V
Průměr: 300 mm
Výška: 55 mm
Barva: stříbrno-černá
Hmotnost: 1,8 kg

Obsah balení: 1x vysavač Dirt Devil M 611 + příslušenství 

VýrobceDirt Devil
Typrobotické
StavRepasovaný
Položit dotaz k produktu Dirt Devil M 611

Podobné produkty