Electrolux EIS84486

Kód: EIS84486
Neohodnoceno
Značka: Electrolux
22 223,14 Kč –23 %
Electrolux EIS84486
22 223,14 Kč –23 % 17 090 Kč
Skladem (1 ks)
indukční varná deska • čtyři plotýnky s funkcí Infinite • maximální příkon 7 350 W • elektronické ovládání • využití zbytkového tepla • akustický signál • funkce Power Booster • časovač • automatické vypnutí • dětský zámek • uzamčení ovládání • funkce Start + Go • ukazatel času • technologie SenseCook Fry pro rovnoměrné nahřívání • materiál: sklokeramika

Detailní informace

Detailní popis produktu

Electrolux EIS84486
Indukční varná deska Electrolux EIS84486 na první pohled zaujme trochu netradičním rozvržením pracovní plochy. Zachovány jsou sice čtyři varné zóny, avšak nejsou umístěny klasicky. Výrobce pro to měl dobrý důvod – podporují totiž funkci Infinite, která umožňuje na desku umisťovat různé tvary a velikosti nádobí, přičemž k ohřevu bude vždy docházet skutečně pouze v zakrytých místech. Zóny lze ale používat i samostatně. K dispozici máte dvě 210mm s maximálním výkonem 3 200 W, jednu 145mm s výkonem 2 500 W a nakonec největší 320mm, který nabídne výkon až 3 600 W. Celkově pak příkon desky nepřekročí hranici 7 350 W, což umožňuje zapojit ji na běžné elektrické rozvody.

Moderní funkce
Deska je vybavena celou řadou užitečných funkcí a prvků, které vám usnadní její každodenní používání. Zmínit můžeme například dětskou pojistku, praktický ukazatel času nebo možnost automatického vypnutí. Zapomenout nesmíme ani na funkci Start + Go, která umožňuje po pauze obnovit vaření se stejným nastavením jako před přerušením.

Intuitivní ovládání
Veškeré ovládání je zajišťováno z centrálního panelu, na němž najdete plně barevný dotykový displej. Ten slouží k nastavení jednotlivých funkcí a také funguje jako indikátor stavu zón v reálném čase. Neustále tedy budete mít přehled o tom, jaký výkon jednotlivé zóny mají, a případná úprava parametrů bude otázkou několika doteků.

Varná deska Infinite
Již zmiňovaná funkce Infinite přizpůsobí veškeré parametry ohřevu tvaru a velikosti vašeho nádobí. Vše je detekováno automaticky, takže můžete bez obav využívat širokou paletu hrnců a pánví, aniž byste museli řešit, které místo na desce je pro umístění tohoto kusu nádobí nejvhodnější.

Snadná údržba
Deska je vyrobena ze sklokeramiky a je zcela hladká – i ovládací prvky jsou v jedné rovině se zbytkem spotřebiče. Z toho vyplývá, že údržba není nijak náročnou záležitostí. Kombinace nízkých teplot daných principem fungování indukčního ohřevu se zcela hladkým povrchem zajišťují, že se nečistoty nebudou připékat. Samozřejmostí je pak možnost uzamknout dotykový ovládací panel tak, aby nedošlo k náhodné aktivaci určitých funkcí.

Funkce Power Booster
Jedinečná funkce Power Booster dokáže do vybrané zóny poslat jednorázově extra dávku výkonu a zajistit tak, že prvotní nahřátí proběhne během několika okamžiků. Nebudete tedy muset zbytečně ztrácet čas čekáním na to, až bude vše připraveno pro začátek samotného vaření.

Funkce
Časovač/minutka: ano
Dětská pojistka: Ano
Signalizace zbytkového tepla: ano
Booster: Ano

Konstrukce
Typ varné desky: Indukce

Zóny
Počet varných zón: 4
Počet víceokruhových zón: 1

Provedení
Ovládání: dotykové
Provedení desky: sklokeramika
Umístění ovládání: vpředu
Provedení hrany VD: zkosený okraj
Celkový příkon: 7,35 kW
Barva: černá
Šířka výrobku: 78 cm
Výška výrobku: 4,4 cm
Hloubka výrobku: 52 cm
Hmotnost výrobku: 12,42 kg

Obsah balení: Varná deska indukce Electrolux EIS84486

Doplňkové parametry

Kategorie: Varné desky
Záruka: 24
Hmotnost: 12 kg
Výrobce: Electrolux
Stav: Nový
Typ: Indukční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: