Soutěžte s GLS o hodnotné ceny

Vyzvedněte si objednávku na výdejním místě GLS a soutěžte o hodnotné ceny

Chystáte si objednat produkty z našeho e-shopu? Tak zpozorněte! Každým vyzvednutým balíkem na výdejní místě GLS v období od 6. 3. do 27. 4. se můžete zapojit do soutěže o hodnotné ceny, jako jsou elektrické koloběžky, poukázky nebo cyklistické doplňky. Přečtěte si, jak na to.

1. Zvolte dopravu do GLS výdejního místa

Objednejte si zboží z e-shopu IPRICE a při volbě dopravy si vyberte GLS výdejní místo. Pozor, soutěž se netýká balíčků, které si službou GLS necháte dovézt přímo na vaši adresu domů. Do soutěže pak můžete zapojit ty balíky, které si vyzvednete v období od 6. 3. do 27. 4.

2. Zaregistrujte číslo balíku

Ve chvíli, kdy si balík vyzvednete, jeho číslo zaregistrujte na webu GLS. Číslo balíku najdete v e-mailu a SMS zprávě, které vám přišly s výzvou k vyzvednutí, nebo na samotném štítku balíku. Do soutěže se můžete zapojit libovolným počtem balíků. Klidně u nás objednejte v daném období několikrát a s každým balíčkem zvyšte vaši šanci na výhru.

3. Počkejte, jestli se na vás usměje štěstí

Slosování o koloběžky, poukázky na nákup na Bikero.cz a cyklistické doplňky probíhá každý pátek. V ten den, nebo nejpozději v následujícím dnu, budete informováni o případné výhře na e-mail či telefonní číslo, které jste zadali při objednávce balíku. Přejeme vám hodně štěstí, ať vám k radosti z objednaných produktů z e-shopu přibude i radost z výhry!