Radiopřijímač s CD Hyundai Retro RC606 RETRO dřevo / 2. JAKOST

Kód: 8580000000044/2JAKOST
2. JAKOST
Neohodnoceno
Značka: Hyundai
2 799 Kč –54 %
HYURC606 a
2 799 Kč –54 % 1 299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.4.2023
Radiopřijímač s CD Hyundai RC 606 RETRO patří mezi přístroje s designem známým z dob počátků domácích radiopřijímačů...Na tomto přístroji jsou vylomená vrchní dvířka a škrábance na přední straně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží 2. jakosti jsou spotřebiče, které vlivem nesprávné manipulace, přepravy či skladování mají estetické vady na kráse. Jedná se zejména o škrábance a promáčkliny. Stav tohoto zboží je vždy nafocen v galerii fotek produktu. Jedná se o zboží, které bylo krátce v užívání, je plně funkční a připraveno k okamžitému použití. Na zboží je poskytována záruka 12 měsíců. Zboží je zabaleno v originálním, případně v náhradním balení.

Na tomto přístroji jsou vylomená vrchní dvířka a škrábance na přední straně.


Radiopřijímač s CD Hyundai Retro RC606 RETRO dřevo

Není retro jako retro. Že starodávný vzhled automaticky neznamená dosloužilý, dokazuje radiopřijímač Hyundai RC606 RETRO. Svým designem se perfektně hodí do stylového prostředí, aniž by přehlížel moderní technologii. I když na první pohled disponuje pouze dvěma potenciometry a třemi ovládacími tlačítky, je to dost na to, abyste získali poctivý analogový tuner s vlnovým rozsahem FM/AM, samozřejmě i s dobovým manuálním laděním. Ochuzeni nebudete o plnohodnotnou stereofonní reprodukci s výkonem 2× 3 W, kterou zprostředkují reproduktory o průměru 8 cm.

CD přehrávač pro sběratele originálů

Jste vášniví sběratelé hudby na CD a za poslední roky se vám jich nashromáždilo úctyhodné množství? RC606 ukrývá v místech, kde byste možná hledali gramofon, plně vybavený CD přehrávač. Stačí vyklopit horní odklopné víko. Přehrávač si bravurně poradí jak s klasickými CD, tak i s CD-R/RW se soubory MP3 či WMA, k ovládání poslouží praktický ovládací panel. Radiopřijímač je k dispozici v atraktivním provedení třešňového dřeva.

Radiopřijímač s CD Hyundai RC 606 RETRO patří mezi přístroje s designem známým z dob počátků domácích radiopřijímačů a jeho analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovým rozsahem FM/AM umožňuje jako tenkrát pouze manuální vyhledávání stanic. Kde dříve býval ukrytý gramofon je pod horním odklopným víkem schován CD přehrávač s podporou CD, CD-R/RW a souborů MP3 a WMA. Ve velké dřevěné bedně skvěle zní 2X3W výkonu 8cm reproduktorů. Napájení je ze sítě 230V.

Tuner

  • Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem
  • Vlnový rozsah - FM/AM
  • Manuální vyhledávání stanic
CD mechanika
  • Přehrává CD, CD-R/RW
  • Podpora formátů WMA, MP3
Reproduktory
  • Výstupní výkon 2 x 3W
  • Průměr reproduktorů 8 cm
Obecné
  • Napájení adaptérem 12V/2A
  • Provedení třešňové dřevo

Obsah balení

  • Radiopřijímač s CD Hyundai Retro RC606 RETRO dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: CD přehrávače
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 3.5 kg
Stav: 2. Jakost
Výkon: 4 W
Výrobce: Hyundai

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: