Pouzdro na tablet Logitech Slim Folio na Apple iPad Pro 12.9 (3rd gen), UK / šedá / POŠKOZENÝ OBAL

Kód: SLIMFOLIO/POSK-OBAL
Neohodnoceno
Značka: Logitech
3 799 Kč –53 %
Pouzdro na tablet Logitech Slim Folio na Apple iPad Pro 12.9 (3rd gen), UK / šedá / POŠKOZENÝ OBAL
3 799 Kč –53 % 1 799 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
[:1:]Univerzální pouzdro značky Logitech se vyznačuje štíhlou a odlehčenou konstrukcí, díky níž se snadno přenáší z místa na místo a zároveň chrání iPad proti nárazům, odření nebo polití. Bez ohledu na to, kde plníte své úkoly a pracovní závazky – na stolku v kavárně, na pracovním stole nebo na svém klíně – pouzdro vždy spolehlivě udržuje váš iPad v optimálním úhlu pro psaní nebo sledování na libovolném povrchu. Pouzdro s klávesnicí představuje dokonalý mix jednoduchosti, který v sobě ukrývá tři praktické režimy, a to psaní, sledování a ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o nové zboží, které je ve skvělém vizuálním i funkčním stavu. Drobným mínusem může být pouze stav krabice, kdy krabice může být například natrhnuta, promáčknuta. Záruka na toto zboží je 24 měsíců.


Pouzdro na tablet Logitech Slim Folio na Apple iPad Pro 12.9 (3rd gen), UK

Pouzdro využívá pokročilou technologii Bluetooth, která zajišťuje spolehlivé a energeticky úsporné připojení bez výpadků mezi iPadem a klávesnicí. Připojení stačí jednou nakonfigurovat a klávesnice se bude automaticky připojovat při nastavení iPadu do režimu pro psaní.

Životnost baterie

Pouzdro využívá pro napájení klávesnice vyměnitelné mincové baterie. Díky efektivnímu systému řízení napájení budete moci pouzdro používat až 4 roky bez nutnosti výměny baterií. Funkce automatického zapnutí a vypnutí iPadu jej při otevření zapne a při jeho zavření opět uspí, čímž šetří cennou energii baterie.

Pohodlné psaní jako na notebooku

Vychutnejte si hodiny pohodlného, flexibilního psaní díky velkým klávesám s ideálním odstupem a rozvržením od kraje ke kraji. Vaše ruce se tak nebudou muset mačkat v nepřirozeně úzkém prostoru. Prvotřídní mechanické klávesnice jsou navrženy s dráhou zdvihu 1,5 mm, která zajistí ideální odskok při každém stisku klávesy, což zajistí rychlé a přesné psaní.

Praktická integrovaná klávesnice

Klávesnice pouzdra Slim Folio je integrovaná do pouzdra, takže se vám nemůže ztratit a je vždy po ruce, když zrovna potřebujete psát.

Skvělé úhly pro psaní a sledování

V režimu pro psaní udržuje pouzdro Slim Folio váš iPad v úhlu 58°, který je ideální pro vysokou efektivitu práce. Pro režim sledování sklopte pouzdro a váš iPad se tím nastaví do praktického úhlu 10°, který je optimální pro sledování vašich oblíbených pořadů a další aktivity.

Ochrana zepředu i zezadu

Pouzdro Slim Folio důkladně obklopuje iPad a poskytuje mu komplexní ochranu proti nárazům, odření a polití. Vnější umělá látka je měkká na dotyk, ale přitom odolná proti oděru. Zevnitř poskytuje lehký rám a klávesový modul konstrukční celistvost, aniž by výrazně zvyšoval hmotnost iPadu.

Základna pro Apple Pencil

Kreslete, pište, a poté vložte Apple Pencil do držáku, kde se neztratí a nebude překážet. Praktický držák jej spolehlivě udrží na místě, dokud se ho nerozhodnete znovu použít.

Pracujte jako profesionál

Vychutnejte si psaní jako na notebooku se svým iPadem Pro 11 a 12,9 palce (3. gen.) s pouzdrem Slim Folio Pro. Se třemi unikátními režimy používání můžete vždy nerušeně pracovat bez ohledu na místo – v kavárně, u stolu nebo jen tak na lavičce se zařízením na klíně. Toto lehké univerzální pouzdro poskytuje vašemu zařízení ochranu zepředu i zezadu, a navíc je vybaveno praktickým prostorem pro nabíjení a odkládání pera Apple Pencil (2. gen.).

Tři řežimy použití

Pouzdro Slim Folio Pro disponuje třemi jedinečnými režimy, díky kterým budete moci libovolný úkol zvládnout efektivněji.

Režim pro psaní: usaďte klávesnici do rovné polohy a můžete začít psát.
Režim pro kreslení: sklopte obrazovku zařízení iPad, abyste si mohli dělat poznámky nebo kreslit pomocí pera Apple Pencil (2. gen.).
Režim pro čtení: složte klávesnici na zadní stranu pro čtení knih, článků a dalšího.

Profesionál kdekoli, ve dne i v noci

Rádi svůj iPad používáte v noci nebo za tlumeného osvětlení? My také. Z tohoto důvodu je integrovaná klávesnice vybavena podsvícenými klávesami. Tři nastavitelné úrovně jasu zajistí, že na svou práci uvidíte, ať už jste v ložnici, v letadle nebo na jakémkoli jiném místě s tlumeným osvětlením.

Inovace v oblasti psaní - více než 20 let

Dekády zkušeností společnosti Logitech jsou zárukou toho, že každý stisk klávesy je plynulý, přirozený a přesný. Vychutnejte si hodiny pohodlného psaní díky velkým klávesám s ideálním odstupem s rozvržením od kraje ke kraji – vaše ruce se tak nebudou muset mačkat v úzkém prostoru. Naše prvotřídní klávesnice jsou navrženy s nůžkovým mechanismem pod každou klávesou, který zajistí ideální odskok při každém stisku klávesy – výsledkem je rychlé a přesné psaní.

Praktické zkratky sytému iOS

Rozlučte se s lovením ikon na rohu obrazovky či příkazů v nabídkách, abyste provedli jednoduchou akci — pouzdro Slim Folio Pro disponuje celou řadou klávesových zkratek.

1) Domů: přechod na domovskou obrazovku
2) Jas obrazovky: reguluje jas podsvícených kláves, nahoru nebo dolů
3) Hledat: zobrazení pole hledání systému iOS
4) Virtuální klávesnice: zobrazení/skrytí virtuální klávesnice
5) Ovládání médií: zpět, přehrávání/pozastavení, vpřed
6) Ovládání hlasitosti: ztlumit, snížit hlasitost, zvýšit hlasitost
7) Obrazovka zap/vyp: zamknutí obrazovky iPadu Pro
8) Připojení Bluetooth® Low Energy: párování zařízení
9) Kontrola stavu baterie: indikátor LED zobrazí stav baterie

Profesionální ochrana zepředu a zezadu

Ochraňte přední i zadní část iPadu před odřením, poškrábáním a politím. Odlehčené pouzdro Slim Folio Pro bezpečně udržuje iPad Pro na místě, chrání jeho rohy a nebrání vám v pohybu. Vnější látka je jemná a měkká na dotek.

Praktická magnetická západka

Spolehlivá magnetická západka udržuje pouzdro bezpečně zavřené při nečinnosti, a chrání tak obrazovku iPadu. Západka je rovněž vybavena praktickým poutkem pro uložení pera Apple Pencil (2. gen.) a ostatních digitálních per.

Navrženo pro Apple Pencil (2. Gen.)

Pouzdro Slim Folio Pro má díky své konstrukci odkryté boky, díky čemuž můžete pero Apple Pencil (2. gen.) nabíjet i s nasazeným pouzdrem. Až skončíte s kreslením, vložte pero Apple Pencil do magnetické západky, aby vám při přenášení nevypadlo.

Začněte psát během okamžiku

Díky integrované funkci automatického zapnutí/vypnutí stačí iPad jednoduše umístit do režimu pro psaní a klávesnice se zapne. Poté stačí iPad Pro vyjmout z pouzdra a klávesnice se uspí. Tím uspoříte energii a budete moci psát déle na jedno nabití.

Napájení a konektivita

 • Napájení dobíjecí baterií
 • Životnost baterie 3 měsíce (při psaní 2 hodiny denně)
 • Spárování klávesnice s iPadem prostřednictvímpřipojení Bluetooth® Low Energy

Pouzdro

 • Prostor pro nabíjení a uložení pera Apple Pencil (2. generace)
 • Magnetická západka
 • Ochrana zepředu i zezadu
 • Přístup ke všem portům: fotoaparát/USB-C

Klávesnice

 • Rozteč kláves 17 mm (0,67 in)
 • Zdvih kláves 1,6 mm (0,06 in)
 • Podsvícení nastavitelné ve 3 úrovních
 • Celá řada klávesových zkratek systému iOS

  Kompatibilita
 • iPad Pro, 12,9 palce (3. gen.)

Obsah balení

 • Pouzdro na tablet Logitech Slim Folio na Apple iPad Pro 12.9 (3rd gen), UK / šedá / ROZBALENO

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.7 kg
Stav: Poškozený obal
Barva: Šedá
Úhlopříčka: 12,9"
Výrobce: Logitech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: