LED Smart televize Sony Bravia XR-65X93J / 65" 164 cm / 3840 × 2160 px / 4K ULTRA HD / černá / ROZBALENO

Kód: XR-65X93J/ROZBALENO
Neohodnoceno
Značka: SONY
44 999 Kč –27 %
LED Smart televize Sony Bravia XR-65X93J / 65" 164 cm / 3840 × 2160 px / 4K ULTRA HD / černá / ROZBALENO
44 999 Kč –27 % 32 999 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.3.2023
[:2:]65" (164 cm) 4K Ultra HD LED Smart TV • rozlišení 3840 × 2160 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • Cognitive Processor XR • HDR (HDR10, HLG, Dolby Vision) • XR 4K Upscaling • XR Triluminos PRO displej • Live Colour • XR Motion Clarity • Dolby Atmos • Dolby Audio • Acoustic Multi-Audio • Wi-Fi • Bluetooth 4.2 • LAN • 4× HDMI • 2× USB • chytrý ovladač v balení • hlasové ovládání • ideální pro PlayStation©5 • operační systém Google TV ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozbalené, vrácené zboží do 14-ti dnů, vyzkoušené, 100% stav, originální balení a záruka 24 měsíců.


LED Smart televize Sony Bravia XR-65X93J / 65" (164 cm) / 3840 × 2160 px / 4K ULTRA HD / černá

Zjistěte, jak realistická bude vaše zábava, když spojíte mimořádný kontrast panelu s technologií podsvícení Full Array LED a výkon revolučního procesoru Cognitive Processor XR™. Sony XR-65X93J nabízí luxusní obraz s rozlišením 4K Ultra HD o úhlopříčce 164 cm (65 ") v podmanivém designu s hladkými okraji. Televizor Sony XR-65X93J je vybaven revolučním procesorem Cognitive Processor XR™, který zaručuje naprosto harmonický a maximálně přirozený obraz. Ten je ve spojení s technologií XR Motion Clarity a XR Contrast Booster doveden k dokonalosti a vy si tak můžete užít jedinečný kontrast s mimořádným jasem. Realistické barvy a přesné detaily pak zajistí procesor XR Triluminos Pro. Těšit se můžete i dokonale prostorový 3D zvuk díky technologii XR Surround a Dolby Atmos. Televize je navíc maximálně připravená pro hraní her.

Samozřejmostí je i připojení k Wi-Fi a podpora Bluetooth 4.2. Uživatelské prostředí je díky operačnímu systému Google TV velmi přehledné a nabízí celou řadu užitečných funkcí. Vaše oblíbené pořady můžete snadno vyhledávat pomocí vašeho vlastního hlasu, stačí využít funkce hlasového vyhledávání. Televize navíc podporuje i funkci Apple AirPlay / Apple HomeKit a tak můžete pohodlně streamovat video a audio do vaší televize přímo z vašeho iPhone, iPadu nebo Macu. K přenášení vašich oblíbených videí, her a aplikací z vašeho mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru pak slouží praktický Chromecast.

 

Klíčové vlastnosti

 • SMART TV s rozlišením 4K Ultra HD o úhlopříčce 164 cm (65 ")
 • Neuvěřitelně reálné a podmanivé sledování díky procesoru Cognitive Processor XR
 • Technologie XR Motion Clarity zajistí plynulý a zřetelný obraz i při rychlé akci
 • XR Triluminos Pro vám umožní spatřit přirozené stíny a přesné detaily i v tmavých scénách
 • Skutečně prostorový zvuk díky XR Surround a Dolby Atmos
 • Ovládejte televizi pomocí hlasového ovládání
 • Chytrý televizor (Google TV) s možností zapojení do HomeKit

Cognitive Processor XR

První televize s technologií kognitivní inteligence zpracovává obraz a zvuk způsobem podobným lidskému vnímání díky procesoru Cognitive Processor XR. Nabídne tak zcela nový zážitek ze sledování, který vám bude připomínat okolní svět.

Ideální pro PlayStation 5

Televizory Bravia XR obsahují exkluzivní funkce pro PlayStation 5. Těšit se můžete například na funkci Auto HDR Tone Mapping nebo režim Auto Genre Picture.

Funkce Auto HDR Tone Mapping

Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách.

Režim Auto Genre Picture

Televizory BRAVIA XR dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje vstupní zpoždění.

Revoluční obraz OLED, jak ho vnímá lidské oko

Užijte si dechberoucí kontrast na obrazovce OLED s realisticky působící hloubkou. Jeho revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků. Tato technologie dokáže ve spojení s jedinečným panelem OLED zobrazit obraz s čistou černou i neuvěřitelným jasem.

Přesný obraz 4K, jak ho vnímá lidské oko

Užijte si hluboký obraz, který působí přirozeně a realisticky. Náš revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků. Tato technologie vytváří v kombinaci s panelem Full Array LED mimořádně realistický obraz plný věrného kontrastu.

Proměňte zvuk způsobem, který vás pohltí

Pokročilá technologie reproduktorů a procesor Cognitive Processor XR promění jakýkoli zdroj zvuku na pohlcující zážitek. Vychutnejte si zřetelnější zvuk, ať už sledujete cokoli. Užijte si zábavu zcela novým způsobem díky dokonale sladěnému zvuku a obrazu.

Možnost výběru z tisíců filmů a pořadů pouhým hlasem

Pomocí hlasu rychle najdete to, co chcete sledovat. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení slovy: „Ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály.“

Široká paleta přirozeně nádherných barev

Spatřete barvy, které jsou pro lidský zrak přirozené. Procesor Cognitive Processor XR poskytuje naší obrazovce přístup k paletě barev a umožňuje jí reprodukovat barvy s rozdíly viditelnými v reálném světě. Rozšířené rozsahy odstínů a sytosti umožňují spatřit svěží odstíny a realistické textury na květinách. I světlé barvy vypadají realisticky.

Inteligentní způsob reprodukce ztracených textur

Ať už sledujete jakýkoli obsah, nebo zdroj, funkce XR 4K Upscaling vám zajistí rozlišení blízké 4K. Procesor Cognitive Processor XR má přístup k mnoha datům a dokáže obnovit ztracené textury a detaily, aby poskytoval realistický obraz. Uvidíte detaily, jako jsou zvířecí srst či jasné obrysy skal.

Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání

Sledování sportovních přenosů a akčních filmů je nyní ještě lepší. Náš procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity™ pomocí analýzy dat zajistí, že obraz bude plynulý, zřetelný a bez rozmazání.

Zvuk z obrazovky dokonale sladěný s akcí

Funkce XR Sound Position doplňuje obraz o realistický zvuk, který nám zajistí zážitek podobný tomu, jak ve skutečnosti vnímáme svět kolem sebe. Díky výškovým reproduktorům směřujícím zvuk, kterými je tento televizor BRAVIA XR s podsvícením Full Array LED vybaven, zvuk přesně ladí s děním na obrazovce pro skutečně pohlcující zážitek.

Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem

S televizorem BRAVIA XR bude vše, na co se díváte, doplněno skutečným prostorovým zvukem. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a ve svislém směru, takže k dosažení zážitku z 3D zvuku nepotřebujete reproduktory instalované ve stropu nebo nasměrované nahoru.

Acoustic Surface Audio+

Vychutnejte si zřetelnější a věrnější zvuk, ať už sledujete cokoli. Z jakéhokoli zvukového zdroje vytvoří strhující zážitek díky dvěma výškovým reproduktorům pro polohování zvuku v zadní části televizoru a dvěma širokopásmovým reproduktorům X-Balanced Speaker.

Technologie Voice Zoom™ 2 vylepšuje hlasy dialogů

Poslouchejte televizní dialogy zřetelněji bez zvýšení hlasitosti. I když je řeč obtížně slyšitelná, technologie Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje jej a zvýší jeho čistotu. 

Zvětšete svůj oblíbený obsah ze smartphonu

Svá oblíbená videa, fotografie, hry a další obsah na zařízení se systémem iOS a Android si nyní můžete snadno a rychle vychutnat na velké obrazovce.

Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním

Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

Nádherný minimalistický design pro maximum zábavy

Náš design maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, takže se budete soustředit jen na obraz. Televizor je navržen tak, aby poskytoval pohlcující zvuk, ať už je umístěn na stojanu, nebo připevněn na zeď.

Zarovnaný povrch pro podmanivější sledování

Díky mimořádně úzkému rámu se budete moci soustředit na obraz a nerozptylovat se okolím.

Hliníkový stojan s lopatkami skvěle vypadá

Náš hliníkový stojan se špičkovou povrchovou úpravou byl navržen tak, aby dokonale ladil jak s televizorem, tak s interiérem místnosti.

Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí

Pohodlně se usaďte a užijte si úchvatnou podívanou. Naše jedinečná technologie optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk podle vašeho prostředí.

Vychutnejte si zábavu v kvalitě, jakou zamýšleli autoři

Díky řadě technologií, které zachovávají záměr autorů, včetně režimu Netflix Calibrated Mode, technologie IMAX Enhanced a Dolby Vision®, tento televizor reprodukuje veškeré drama a napětí podle záměru režiséra. Tvůrci mohou navíc při úpravách obsahu použít podporovaný software Calman.

Google TV

Projděte si více než 700 000 filmů, televizních pořadů a dalšího obsahu a ukládejte si jej do témat a vámi zvolených žánrů. Vždy se tak dostanete přesně k tomu, co vás zajímá a na co máte náladu.

Služba BRAVIA CORE

Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku. S tímto modelem získáte 12 měsíců neomezeného streamování a pět kreditů, které můžete využít v rámci služby.

Chromecast built-in

Technologie Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru podporujícího technologii Chromecast built-in. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté pokračujte v jeho procházení na telefonu či tabletu.

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple Homekit

Apple AirPlay vám umožní do vaší televize streamovat video a audio přímo ze zařízení iPhone, iPad či Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, prohlížeče Safari či dalších oblíbených aplikací a sdílejte své fotografie při rodinných oslavách a dalších příležitostech.  Následující video vám ukáže jak.

Živá výzdoba

Proměňte si váš televizor v nezbytnou součást vašeho životního prostoru a zobrazte si soukromé fotografie, umělecká díla, motivy spořiče obrazovky a funkci hodin s koncepcí živá výzdoba.

Minimalistický design

Soustřeďte se pouze na obraz díky designu, který maximalizuje obrazovku a minimalizuje rám, a nechte se vtáhnout přímo do děje. Televizor je navržen tak, aby poskytoval pohlcující zvuk, ať už je umístěn na stojanu nebo připevněn na zeď.

Nastavitelný stojan

S univerzálním stojanem si můžete vybrat ze dvou typů nastavení, a to standardní nastavení, kdy se soustředíte pouze na obraz, nebo úzké nastavení pro menší police.

Recyklace. Renovace. Redukce.

Nejen, že jsou naše televizory BRAVIA XR navrženy tak, aby byly stylové a chránily životní prostředí. K výrobě rámu je používáno až 30 % udržitelného materiálu a komponenty televizoru obsahují náš recyklovatelný plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti 89 %.

Zvuk jako v kině

Ke kvalitnímu obrazu patří stejně dobrý zvuk. Nechte se pohltit a vstřebávejte audio stopu všude kolem sebe. Technologie Dolby Vision a Dolby Atmos naplní celou místnost prostorovým zvukem, takže si budete připadat, jako byste se na film dívali v kině.

Vylepšení objektů prostřednictvím HDR

Díky technologii vylepšení objektů pomocí HDR jsou barvy a kontrast vylepšeny analýzou jednotlivých objektů každé samostatné scény. Díky tomu se obraz, který sledujete, přibližuje úrovni širokého dynamického rozsahu. V praxi to znamená, že tmavé oblasti jsou skutečně tmavé a světlé zase jasnější. Televizor tak dosahuje ještě realističtějšího obrazu. 

Google Play

Obchod Google Play vám umožní objevovat, nakupovat i půjčovat si kvalitní multimediální obsah. Navíc je k dispozici i stále rostoucí nabídka aplikací, která možnosti televizoru ještě prohlubuje.

Bluetooth

Televizor má zabudované Bluetooth pro připojení bezdrátového příslušenství – například sluchátek.

Integrovaná Wi-Fi

Abyste využili potenciál televizoru naplno, lze se připojit bezdrátově k vaší domácí síti. Využijete k tomu integrovanou Wi-Fi, která vám zpřístupní služby na vyžádání. 

Nahrávání na USB

Oblíbené televizní pořady lze snadno nahrávat na externí disky USB a následně si je pustit, až budete mít čas. Jedním dotykem, případně na základě nastaveného časovače, můžete obsah nahrávat na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončen automaticky po skončení pořadu.

Přehrávání různých formátů z rozhraní USB

Vychutnejte si multimédia z jakéhokoli paměťového zařízení s USB portem. Na velké obrazovce je možné přehrávat hudbu, videoklipy i prohlížet fotografie – například z dovolené. Široká kodeková podpora zajišťuje maximální všestrannost.

Uspořádání kabelů

Zapomeňte na otravné kabely. U tohoto modelu je možné všechny kabely úhledně srovnat do zadní části a vést je stojánkem. Dokonalý design televizoru už nebude nic narušovat.

Parametry

 • LED technologie displeje
 • Úhlopříčka obrazovky 65" (164 cm)
 • Rozlišení displeje 4K Ultra HD
 • Technologie zobrazení Triluminos
 • Frekvence panelu 100/120 Hz
 • X-Motion Clarity
 • HDR Dolby Vision
 • Podsvícení Direct Full Array
 • Lokální řízení jasu (Micro Dimming)
 • Smart TV
 • HbbTV (červené tlačítko)
 • VA panel
 • 4jádrový procesor
 • Rozměry pro uchycení (VESA) 300 x 300 mm
 • DVB-T2
 • DVB-C
 • DVB-S2
 • DVB-T
 • Twin tuner
 • OS Google TV
 • Integrovaná Wi-Fi
 • Internetový prohlížeč
 • EUROSPORT Player
 • HBO Max
 • UEFA TV
 • Voyo
 • YouTube
 • Skylink Live TV
 • Lepší.TV
 • Kodi
 • T-Mobile TV GO
 • Telly
 • Spotify
 • Apple TV
 • Prime Video
 • Disney Plus
 • O2 TV
 • Facebook
 • FilmBox
 • Google Play
 • Kuki
 • Red Bull
 • Sledovani.tv
 • Twitch
 • VLC
 • Netflix
 • DLNA
 • ÚimeShift
 • PVR (záznam na USB / HDD)
 • Fast Scan - automatické ladění SkyLink
 • Ovládání hlasem
 • Chytrý ovladač
 • Smart funkce
 • Bluetooth
 • Wi-Fi
 • AirPlay
 • Chromecast
 • Miracast
 • Zrcadlení obrazu
 • Herní TV pro PlayStation 5 a Xbox
 • ALLM
 • VRR
 • Herní režim
 • Acoustic Multi-Audio
 • Dolby Atmos
 • Dolby Audio
 • Dolby Audio Processing
 • DTS
 • Full range X-balanced 2.0
 • Stereo
 • Surround
 • Hudební výkon 20 W
 • 2 x HDMI 2.1
 • 2 x HDMI 2.0
 • HDMI ARC
 • 1 x USB 3.1
 • 2 x USB 2.0
 • CI slot
 • LAN (Ethernet)
 • Výstupy sluchátkový, optický
 • Energetická třída 2021 G
 • Spotřeba v běžném režimu 133 kWh/1000 h
 • Spotřeba v pohotovostním režimu 0,5 W
 • Doporučená min. sledovací vzdálenost 1,2 m
 • Amazon Alexa
 • Apple HomeKit
 • Google Home
 • Umělá inteligence
 • Hotelový mód
 • Rodičovský mód
 • Teletext
 • Dolby Atmos
 • Acoustic multiaudio
 • Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 83,4 x 145,2 x 7,2 cm
 • Hmotnost 22,9 kg
 • Hmotnost balení cca 32 kg

Obsah balení

 • LED Smart televize Sony Bravia XR-65X93J / 65" (164 cm) / 3840 × 2160 px / 4K ULTRA HD / černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 32 kg
Stav: Rozbaleno
Barva: Černá
Energetická třída 2021: G
Frekvence panelu: 100/120 Hz
Funkce: Bluetooth, Wi-fi, Umělá inteligence, Teletext, HbbTV, Rodičovský mód, Hotelový mód, X-Motion Clarity, HDR Dolby Vision, AirPlay, Miracast, Zrcadlení obrazu, Dolby Atmos, Acoustic multiaudio
Hudební výkon: 20 W
Rozlišení displeje: 3840 × 2160 px
Rozměry pro uchycení (VESA): 300 x 300 mm
Technologie displeje: LED
Úhlopříčka obrazovky: 65" (164 cm)
Výrobce: SONY
Výstupy: optický, sluchátkový
Zvuk: Dolby Atmos, Dolby Audio, Surround, Acoustic Multi-Audio, Dolby Audio Processing, DTS, Full range X-balanced 2.0, stereo
SMART Integrace do systému: Google Home, Amazon Alexa, Apple HomeKit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: