Vodní automatické čerpadlo 3500/4E Classic / 2. JAKOST

Kód: 8580000000084/2JAKOST
2. JAKOST
Neohodnoceno
Značka: Gardena
5 199 Kč –31 %
GA510 0012b
5 199 Kč –31 % 3 599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.3.2023
• Jmenovitý výkon: 800 W • Maximální výtlačná kapacita: 3500 l/h • Maximální tlak: 4 bar • Maximální samonasávací výška: 7 m ... Na přístroji je prasklina (foto v galerii). Při zapnutí dochází k prodlevě, přístroj se spustí až po chvíli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží 2. jakosti jsou spotřebiče, které vlivem nesprávné manipulace, přepravy či skladování mají estetické vady na kráse. Jedná se zejména o škrábance a promáčkliny. Stav tohoto zboží je vždy nafocen v galerii fotek produktu. Jedná se o zboží, které bylo krátce v užívání, je plně funkční a připraveno k okamžitému použití. Na zboží je poskytována záruka 12 měsíců. Zboží je zabaleno v originálním, případně v náhradním balení.

Na přístroji je prasklina (foto v galerii).  Při zapnutí dochází k prodlevě, přístroj se spustí až po chvíli.


Vodní automatické čerpadlo 3500/4E Classic / 2. JAKOST

S domácími vodními automaty ušetříte peníze a přispějete k ochraně životního prostředí: používáním dešťové vody nebo vody ze studny k zavlažování zahrady nebo její používání na splachování toalety nebo provoz automatické pračky v domácnosti. Integrovaná elektronika automaticky aktivuje tento pevný domácí vodní automat v případě potřeby a poté jej zase vypne. Kompaktní GARDENA domácí vodní automat 3500/4E Classic s výkonem 800 W, maximálním čerpaným množstvím 3,500 l/h a a maximálním tlakem 4.0 bar je mimořádně vhodný jak pro mobilní, tak i stacionární použití – všude tam, kde je zapotřebí. Provoz je snadný, bezproblémový a praktický. Díky ergonomicky tvarovanému držadlu lze domácí vodní automat snadno přenášet, uvést do provozu stisknutím tlačítka a využívat bezpočet funkcí pro snadný provoz. A jaký je důvod tohoto rychlého a bezproblémového provozu? Je to moderní integrovaný řídící ventil, které zaručuje rychlé sání! A další užitečná funkce: moderní integrovaný program pro nízký čerpaný objem vody zajišťuje bezproblémové použití i při malých odběrech, například při provozu moderních praček nebo kapkových závlahových systémů. Toto čerpadlo má také diagnostický systém chyb. Díky němu jsou odhaleny i nejmenší poruchy, například kapající kohoutky, protékající nádrž na WC nebo problémy na straně sání - jsou jasně indikovány pomocí blikající LED-kontrolky, která bliká v různých frekvencích v závislosti na stavu. Tímto způsobem je možné zahájit opatření na odstranění problémů. Pojistka chodu nasucho zabraňuje poškození čerpadla při nedostatku čerpaného média. Pro silný a tichý chod jsou v čerpadle instalovány výhradně vysoce kvalitní materiály. Bezúdržbový kondenzátorový motor s tepelnou pojistkou dopravuje vodu účinně na požadované místo pomocí systému jet. Velký plnicí otvor pro naplnění čerpadla před uvedením do provozu umožňuje snadnou manipulaci. Gumové patky jsou zárukou toho, že přístroj stojí pevně a pracuje s nízkou hladinou hlučnosti a vibrací. Velkoobjemový filtr s jemnými oky chrání tlakové čerpadlo elektronického domácího vodního automatu před nečistotami a pískem. Je to praktické, protože není vyžadován externí předfiltr. V případě nebezpečí mrazu lze domácí vodní automat jednoduše vyprázdnit přes vypouštěcí šroub. Praktické: QR kód na čerpadle nabízí podrobnější informace a umožňuje přehrát videa o přednostech a výhodách domácích vodních automatů. Kromě toho si můžete prohlédnout videa ohledně bezproblémového uvedení do provozu, jak správně uskladnit domácí vodní automat na zimu a získat cenné tipy ohledně problémů sání. Tímto způsobem budete komplexně informováni o tom, jak prodloužit a zaručit bezporuchový provoz vašeho domácího vodního automatu.Parametry

 • Jmenovitý výkon: 800 W
 • Maximální výtlačná kapacita: 3500 l/h
 • Maximální tlak: 4 barů
 • Maximální samonasávací výška: 7 m
 • Maximální výtlačná výška: 40 m
 • Přívodní oběžné kolo: Proud vody
 • Hmotnost: 8,1 kg
 • Délka kabelu: 1,5 m
 • Typ napájecího kabelu: H07 RNF
 • Elektrická ochranná třída: IP X4
 • Výška: 31,5 cm
 • Šířka: 23,0 cm

Obsah balení

 • Domácí vodní automatické čerpadlo 3500/4E Classic 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní čerpadla
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 8.1 kg
Stav: 2. Jakost
Jmenovitý výkon: 800 W
Maximální tlak: 4 bar
Výrobce: Gardena
Maximální samonasávací výška: 7 m
Maximální výtlačná kapacita: 3500 l/hod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: